Безпека продукції

Завод Сан Марко є першим підприємством в Італії, що отримав сертифікат EPD для фарб.

Усі дослідження та розробки заводу Сан Марко спрямовані на покращення екологічних показників. Продукція регулярно оцінюється та аналізується різними незалежними акредитованими лабораторіями. Найбільш визнаною на міжнародному рівні є шведська система EPD – Екологічна декларація безпеки продукції.  Вона належить до глобальної мережі GedNet - світова мережа екологічних продуктів, що не наносять шкоди навколишньому середовищу. Завод Сан Марко є першим підприємством в Італії, що отримав сертифікат EPD для фарб.

У 2011 році три вапняних матеріали торгової марки Заводу Сан Марко: Intonachino Minerale GF, Marmorino Classico та Antica Calce отримали сертифікат EPD, який містить оцінку впливу на навколишнє середовище.

Сертифікат надається за результатами проведених досліджень життєвого циклу власних матеріалів методом LCA (Life Cycle Assessment). Метод LCA оцінює та аналізує вплив певного матеріалу або системи на навколишнє середовище протягом усього його життєвого циклу. Він був розроблений заводом Сан Марко з метою покращення екологічної ефективності. Надалі результати підлягають незалежному контролю з боку CSQA – організація незалежної сертифікації.

У 2014 році Завод Сан Марко отримав Сертифікати відповідності ISO14040 та ISO14044.