Екологічна політика

Матеріали Сан Марко є безпечними для людини та навколишнього середовища

У грудні 2011 року Група San Marco уклала угоду з Міністерством охорони навколишнього середовища, земельних та морських ресурсів. Угода передбачає просування спільних проектів, спрямованих на аналіз та мінімізацію впливу лакофарбового виробництва на клімат.

Безпека продукції для людини та навколишнього середовища є високим пріоритетом.  Тому ця угода є справжнім підтвердженням відповідальної політики Групи з розробки екологічно ефективних матеріалів, що суттєво підвищує їх конкурентоздатність. 

 

Група San Marco діє в гармонії з директивою 1999/13/CE, спрямованою на усунення та зменшення прямого та непрямого впливу летких органічних сполук (VOC – Volatile Organic Compound) на людину та навколишнє середовище.

Для прикладу:

  • У 1982 році була запущена серія емалей Unimarc на водній основі. На противагу емалям на розчинниках Сан Марко створила екологічні матеріали, у яких НЕ використовуються пігменти або складові на основі свинцю, хрому, кадмію або ртуті та такі складові як канцерогени, мутагени або токсичні речовини.
  • У 2005 році була розроблена серія  Supernatural: матеріали, що не містять летких органічних сполук, розчинників та є гіпоалергенними.
  • У 2009 році  була розроблена серія Greenspirit: високотехнологічні натуральні матеріали з низьким впливом на навколишнє середовище, що використовуються у біобудівництві.