Культура якості

Міжнародний сертифікат якості, що відповідає вимогам нормативи UNI EN ISO 9001:2008

Завод Сан Марко є безпосереднім розробником та виробником матеріалів для різних напрямків використання в будівництві та декоративному оздобленні. Основою стратегії розвитку Сан Марко є культура якості. Особлива увага зосереджена на інноваційних розробках як окремих продуктів, так і систем матеріалів для комплексного вирішення завдань у професійному будівництві.

Перетворити ідеї, творчість та інновації на продукцію, що успішно продається – це місія відділу досліджень та розробок. Слідувати найвищим міжнародним стандартам для забезпечення якості на всіх етапах проектування, розробки, виробництва, продажу та обслуговування – це відповідальна політика Групи.

В Групі San Marco застосовується остання редакція законодавчої нормативи UNI EN ISO 9001:2008 в галузі проектування, досліджень і розвитку, маркетингової та технічної підтримки, виробництва фарб, емалей, лаків, штукатурок та інших супутніх матеріалів. На даний час сертифікованими компаніями Групи є: Colorifico San Marco S.p.A., Eurobeton S.r.l., San Marco DT BH doo и Novacolor S.r.l.