Фірмовий салон SAN MARCO в Києві

Успіх – це результат сумлінної праці. Завітайте до салону San Marco та оцініть сервіс та професійний підхід. 

В салоні представлені водорозчинні фарби та емалі, паропроникні декоративні штукатурки та фарби, матеріали для оздоблення фасадів, спеціальні покриття для дерева та металу. Телефонуйте заздалегідь для призначення індивідуальної зустрічі з підбору кольорів та видів оздоблення.

Індивідуальний підбір кольорів

Основою успіху є використання універсальної системи San Marco для тонування матеріалів. В салоні створені всі умови для точного відтворення дуже широкої кольорової гами як фарб, так і декоративних матеріалів. У відповідній програмі маємо найбільшу кількість кольорів, спеціально адаптованих для тонування натуральних матеріалів на основі вапна.

Пріоритет – висока якість продукції

В розділі Сертифікати та відзнаки кожен може переконатися, що висока якість та екологічність матеріалів підтверджена як українськими, так і міжнародними сертифікатами. Провідні технологічні процеси та орієнтація на майбутнє забезпечують заводу San Marco впевнений розвиток уже більше 50 років. До відкриття салону наша команда провела багаторічну роботу з вивчення вподобань клієнтів. Кожному клієнту надавалась об’єктивна порівняльна інформація про декоративні матеріали та фарби різних виробників України, Італії, Франції, Іспанії. Порівнювалися бюджети, технічні та експлуатаційні характеристики матеріалів, ефекти. За статистикою пріоритетами для клієнтів були: екологічність, можливість реставрації та легкість догляду за матеріалами, красивий ефект та звичайно ж виправданий бюджет. За всіма пріоритетами лідирували матеріали San Marco.

Розмаїття вибору вражає

Найбільший асортимент фарб та декоративних матеріалів в одному салоні від одного виробника гарантує економію часу та надійну результативну співпрацю.  Лінія професійних фарб налічує більше п’ятнадцяти варіантів: 

  • бюджетні паропроникні фарби;
  • високоякісні фарби для стін та стелі за конкурентною ціною; 
  • преміум емалі на водній основі;
  • фарби для фасадів на акриловій та силоксановій основі;
  • еластомерні фарби;
  • спеціальні фарби для металу та покриття для деревини. 

Декоративні фарби для інтер’єрів мають великий вибір баз: срібло, алюміній, золото, бронза, мідь. Представлені натуральні декоративні штукатурки з найбільшим вмістом вапна до 97%. Різноманітні фасадні штукатурки: вапняні, акрилові, силоксанові.Такий вибір матеріалів у поєднанні з фантазією професійних майстрів-декораторів дозволяє постійно оновлювати зразки в салоні та робити індивідуальний підбір декоративного оздоблення.