Ресторан «Пастернак» запрошує

Європейська кухня, сучасний продуманий інтер’єр, домашня атмосфера запам’ятаються кожному гостю.

Новий ресторан відкрив свої двері на території кварталу «Новопечерські Липки». Переконані, саме «Пастернак» стане улюбленим рестораном як жителів, так і гостей кварталу.

Особливості інтер’єру

При вході до ресторану не можливо не зупинитися біля вітринного вікна кухні. Все прозоро, все акуратно. Дизайнерський інтер’єр від iHome Studio максимально працює на створення затишної та гармонійної атмосфери. Теплота дерева поєднується з брутальністю бетону, ніжністю текстилю на меблях та з мануфактурним оздобленням стелі. Тема різних ефектів бетону була довірена саме нашій команді. Для створення максимально наближених до натурального бетону колон, барної зони з ефектом опалубки та фірмової арт-стіни Пастернак були використані матеріали SAN MARCO:

  • Marcotherm Primer
  • Veneziagraf
  • Concret Art
  • Velature

Беззаперечні переваги ресторану

Надзвичайно смачні фірмові страви з використанням пастернаку. Тільки екологічні, натуральні продукти, теплий хліб власної випічки, домашнє масло, Homemade напої та найніжніші десерти. Оригінальність оформлення та подачі страв. Злагоджена командна робота персоналу. Все працює для задоволення клієнта.

Забронювати столик

(044) 502-59-48,

(067) 507-59-48

вул. Драгомирова, 20 А

ресторан «Пастернак» Est.2015